Restaurace

V rámci polopenze
se snažíme připravit Vám co nejpestřejší jídelníček pro Váš spokojený pobyt v Jirerkách.

Snídaně formou švédských stolů

Snídaně je formou švédských stolů (pečivo, sýr, uzeniny, něco sladkého, čaj, káva, juice, jogurt ...co hrdlo ráčí)

Teplou večeři pro vás máme přichystanou v 18:00 (kdy se zpravidla vracíte z hor) a věřte nám, že si opravdu pochutnáte (řízky, pečené kuře, hovězí na houbách ... ). Rádi také vyhovíme Vašim přáním a uvaříme Vám téměř vše, na co budete mít chuť.

Večerní kuchyně
se Vám snaží zpříjemnit posezení s přáteli, a proto Vám nabízíme bohatý sortiment různých pikantních dobrot (smažený sýr, klobásky, topinky, utopence, tlačenku, hranolky, palačinky atd.)

Restaurace přímo v chatě

Na uhašení žízně (či chutě)
máme po celý den připraveno vychlazené točené pivečko. Z kvalitních lihovin vám rádi připravíme oblíbené míchané drinky (ocení zvláště dámy) nebo vám je nalijeme přímo "na led". Restaurace přímo v chatě Oblíbený FERNET u nás pořídíte za pouhých 20,- Kč. Z ostatních oblíbených značek jmenujme alepoň Tequilu, Becherovku, Whiskey atd. Prostě "palivo" pro Vaši noční jizdu je připraveno.

Restaurace přímo v chatě Restaurace přímo v chatě Restaurace přímo v chatě Restaurace přímo v chatě Restaurace přímo v chatě Restaurace přímo v chatě Restaurace přímo v chatě

Slavnostní akce, oslavy

Pořádáme zde také slavnostní akce k různým příležitostem, oslavy narozenin, svatební hostiny, nebo třeba dětský Haloween.

Slavnostní akce Slavnostní akce Slavnostní akce Slavnostní akce Slavnostní akce Slavnostní akce Slavnostní akce